پیشینه اسلام در قاره آمریکا : بدون عنوان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  039041

   

  ***استخاره:

  1- بد نیست و اگر پا بر جاهای محکم بگذارید و به کتاب و قانون، ملزم باشید، می توانید انجامش دهید.

  2- خوبیهایی دارد. ولی احتمال اینکه عاقبتی ناخوش و گمراه کننده داشته باشد، زیاد است. لذا انجامش ندهید.

  3- بد نیست و به خودی خود از استحکام و قوت فراوانی برخوردار است. ولی به عملکرد و حق پذیری شما هم بستگی دارد. لذا بسیار مراقب گمراهی ها باشید و با رعایت این موارد انجامش دهید.

  4- انجام این کار، به خودی خود از استحکام و قوت فراوانی برخوردار است. ولی به عملکرد و حق پذیری شما هم بستگی دارد. لذا بسیار مراقب گمراهی ها باشید و با رعایت این موارد انجامش دهید و با رسیدن به اوج  تقوای الهی، این احتمال را که ممکن است عاقبتی ناخوش و گمراه کننده داشته باشد، از بین ببرید.

  5- خوب است و حقایقش معلوم است. فقط کافی است که مراقب گمراهی ها باشید و دقت بسیاری کنید و دچار نکته ای انحرافی نشوید و از هدفتان دور نشوید. انجامش دهید. ان شاء الله که خیر است.

  6- انجام این کار، به خودی خود از استحکام و قوت فراوانی برخوردار است. ولی به عملکرد و حق پذیری شما هم بستگی دارد. لذا بسیار مراقب گمراهی ها باشید. در مجموع با احتیاط فراوان، انجامش دهید. خیر است ان شاء الله...

  7-

  8-

  ***تعبیر:

  1- تعبیرش تلاشهایی است که از نای وجود و از صمیم قلب برای اصلاح امور انجام می دهید. به قدر نشناسی ها فکر نکنید. بلکه به اینکه کار عده ای را راه می اندازید، بیاندیشید و رضایت خدا را در نظر بگیرید.

  2- تعبیرش این است که جوش زیادی برای اصلاح امور می زنید. قدری هم آسوده باشید و بخوابید و برای سرای آخرت، توشه ای فراهم کنید و اهل تفکر و معنویت بیشتری باشید.

  3- تعبیرش این است که فعلا سفره ای از معارف از طرف اهل بیت و خدای مهربان برای شما پهن شده است. هر چه می توانید از این نعمتها بهره برداری کنید و به معرفت و شناخت خود بیفزائید و هدفتان را گم نکنید.

  4- تعبیرش نزول حق و حقیقت و راستی و هدایت است. مراقب نقاط کور و گمراه کننده و تاریک و فتنه انگیز، که کم هم نیست باشید و کمتر جوش کنید و بقیه ی امور را به خدا بسپارید.

  5- تعبیرش خوب و حاکی از مسلم بودن حقایق امور و شانه خالی کردن های بی شمار است. باید آنگاه که حقایق برایتان مسلم شد، به هیچ وجه از قبولش تفره نروید و خدای را بر اعمال و احوال خود شاهد و ناظر و وکیل بگیرید. کلا نباید اعمالتان از دایره رضایت الهی خارج باشد. وگرنه خدای نخواسته اوضاعتان پریشان خواهد شد و اوقاتتان به سادگی هدر خواهد رفت.

  6- تعبیرش خوب و خیر و حاکی از توجه به درد و دل مردمان و نوع دوستی و اعمال مفاد کتب الهی و به سمت حق و حقیقت رفتن است. همواره به همین سمت و سمو باشید و برای آبادانی آخرتتان و خوش آخر و عاقبتی تان در تلاش و دعا و انگیزش باشید.

  7-

  ***تفأل:

  1- خوب و حق است و باید از نای وجود و با تمام قوا برای اصلاح امور و راهنمایی ها استفاده کنید و خوبیها را به چنگ آورید و تلاش خود را بنمائید.

  2- حق و حقانیت، همیشه معلوم و محفوظ است. هر کس از دریای بیکران منطق و هدایت بهره گیرد، به نفع خودش خواهد بود و هر کس به دنبال کارهای خود باشد، پس شما دیگر مسئول رفتارهای او نیستید. شما وظیفه ی خود را انجام دهید و  بقیه را به خدا بسپارید.

  3- آینده ی شما ان شاء الله که خوب و حق است. لکن باید از نای وجود و با تمام قوا برای اصلاح امور و راهنمایی ها استفاده کنید و خوبیها را به چنگ آورید و تلاش خود را بنمائید و حتی یک لحظه را هم برای کسب معارف و معنویات و فضیلتها از دست ندهید.

  4-

  ***برنامه اذکار رحمانی:

  1- یا صاحب المیزان و الحق؛ 100 مرتبه...

  2- یا وکیل؛ 50 مرتبه...

  3- یا هادی؛ 50 مرتبه...

  4-

  5-

  ***مشورت:

  1-

  ***نامگذاری:

  1-

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  + نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت 12:43&nbsp توسط رضا محمدی تبار  | 

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:35
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها